Skip links
Nasze zabiegi

Dermapen

Wybierz zabieg idealny dla siebie.

To urządzenie medyczne pozwalające wykonywać zabiegi odmładzające i lecznicze na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach, dłoniach oraz skórze głowy.

W naturalny sposób pobudza procesy regeneracyjne w skórze, stymulując odnowę, tworzenie nowego kolagenu poprzez frakcjonowanie mikroigłowe. Pozwala na przeprowadzanie zabiegów nawet w najtrudniej dostępnych obszarach, takich jak okolice oczu czy ust.

Mikro nakłuwanie frakcyjne skóry pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, dzięki czemu zabieg jest jeszcze bardziej skuteczny, dzięki automatycznemu nakłuwaniu skóry przy pomocy pulsujących igieł.

Zabieg usuwa zmarszczki, spłyca blizny, redukuje cellulit. Fenomenem jest fakt, że efekt promiennej wygładzonej skóry, widoczny jest już po pierwszym zabiegu i utrzymuje się przez długi czas.

DZIAŁANIE:

  • stymuluje produkcje kolagenu i uruchamia procesy naprawcze.
  • poprawia napięcie oraz elastyczność skóry.
  • poprawia jej ukrwienie i odżywienie oraz redukuje drobne zmarszczki.

przebarwienia (dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry)

redukcja blizn (poprzez poprawę wyglądu skóry możemy uzyskać doskonałe efekty zarówno przy bliznach potrądzikowych jak również pooperacyjnych i po oparzeniowych,  stymulując procesy regeneracyjne powodujemy, że organizm niejako od wewnątrz wytwarza nową skórę, która zastępuje bliznę. Działamy więc nie tylko od zewnątrz ale także przebudowujemy strukturę skóry od wewnątrz organizmu)

rozstępy (mikro nakłuwanie frakcyjne pomaga w leczeniu rozstępów, które są rodzajem blizny. Stymulacja rozstępów skutkuje zmniejszeniem ich widoczności i poprawy jakości skóry w ich obrębie)

Nasza doświadczenie dowiodło, iż skutecznie nadaje się także dla osób mających problem z naczynkami, pajączki zanikają, a efektem ubocznym jest mocny lifting.

real-time
Czas trwania zabiegu

60 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

od 1 do 3

date
Odstęp pomiędzy zabiegami

co 3-4 tygodnie

Cena zabiegu

od 500 zł

Wymagane znieczulenie

Tak

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz