Skip links
Nasze zabiegi

Nieoperacyjny lifting powiek, usuwanie zmian, blizn - Plasma IQ

Wybierz zabieg idealny dla siebie.

Nieoperacyjny lifting powiek i okolicy oka generatorem plazmy Plasma IQ. Bez skalpela, bez krwi, bez nacięć!

Zabiegi z użyciem generatora plazmy Plasma IQ:

  •  lifting okolicy oka (m.inn. opadające powieki, kurze łapki, wiotka skóra na dolnej i górnej powiece)

  • drobne zmarszczki np palacza nad górną wargą (wszędzie tam gdzie skóra jest wiotka, cienka- w tych rejonach są najlepsze rezultaty)

  • usuwanie zmian łagodnych skóry- włókniaki, brodawki, plamy soczewicowate, drobne naczyniaki rubinowe, również w miejscach gdzie niezbędna jest niesamowita precyzja- zmiany blisko oka, linii rzęs)

  • blizny potrądzikowe

Chirurgia nieablacyjna jest uproszczoną techniką dermatochirurgii, która dzięki zastosowaniu urządzenia Plasma IQ pozwala na sublimację leczonej tkanki bez uszkadzania otaczających tkanek działając jedynie w obrębie naskórka.

real-time
Czas trwania zabiegu

od 15 do 60 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

1

date
Odstęp pomiędzy zabiegami

Nie dotyczy

Cena zabiegu

Usuwanie zmian od 200 zł
Lifting okolicy oka 1200 zł

Wymagane znieczulenie

Tak

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje jej uniesieniem. Zabieg wykonywany jest punktowo bez wywoływania stanu zapalnego otaczających zdrowych tkanek, bez nekrozy czy krwawienia.

Zabieg nie wyłącza pacjentów z codziennych aktywności – makijaż wystarczy aby w czasie ok.5 dniowego czasu gojenia zakryć miejsca poddane zabiegowi. Zaleca się od 1-4 zabiegów w odstepach co około 6 tygodni. Efekt liftingu utrzymuje się do 2 lat według obserwacji.

Wskazania dlo zastosowania urządzenia Plasma IQ:

Głównym wskazaniem  jest lifting okolicy oka (nieoperacyjna blefaroplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych, takich jak: angioma, brodawki płaskie, brodawki łojotokowe, włókniaki, rogowacenie słoneczne, kurzajki, oraz leczenie blizn i rozstępów.

Typową procedurę poprzedza miejscowe znieczulenie kremem znieczulającym. Następnie, sam zabieg trwa mniej niż 20 minut a punktowe strupy o średnicy mniejszej niż 1 mm utrzymują się od 4 do 7 dni. W pierwszych 2-3 dniach po zabiegu  występuje miejscowy obrzęk skóry, który z czasem ustępuje.

Dzisiaj możemy stwierdzić, że ta nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. Plasma IQ daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz