Skip links
Nasze zabiegi

Lenisna, Juvelook

Wybierz zabieg idealny dla siebie.

Lenisna

LENISNA jest unikalnym hybrydowym wypełniaczem, łączącym efekty wypełnienia usieciowanym kwasem hialuronowym oraz długoterminowej stymulacji produkcji kolagenu. Używa w tym celu opatentowanej technologii przygotowania zabiegu (numer patentu 10-1481441 oraz 10-1725279). Preparat składa się w 85% z PDLLA-kwasu polilaktydowego oraz 15% z nieusieciowanego kwasu hialuronowego, a jego masa cząsteczkowa została zwiększona o 20% w stosunku do innych produktów

LENISNA przeznaczona jest do usuwania głębokich zmarszczek, luźnej skóry i istotnych ubytków skórnych. Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu, i jest to … naprawdę efekt WOW, powiedzmy to szczerze. Efekt utrzymuje się tak długo, aż produkcja nowego kolagenu i elastyny przez organizm nie wyprze podanego preparatu. Dlaczego jest to wyjątkowy produkt: Najsilniej stymuluje produkcję kolagenu, dzięki temu nadaje skórze taki wygląd jak kiedy była młodsza Nie wymaga masażu po zabiegu Efekt zabiegu utrzymuje się przez 24 miesiące.

Dla kogo jest to zabieg: Dla osób w wieku co najmniej 40 lat, z wyraźnymi oznakami starzenia Dla osób wymagających istotnego wypełnienia wolumetrycznego Do korekty zapadniętych obszarów skóry: zmarszczek, opadających fałdów skórnych

Przebieg zabiegu: Pacjentowi jednorazowo podawane jest 5 ml preparatu za pomocą kaniuli 22 lub 25 G Preparat podawany jest w tkankę podskórną lub okostnową.

Juvelook

Juvelook Jedyny na świecie stymulator tkankowy z kwasem poli D, I mlekowym do zastosowania w okolicy oka, mezoterapi skóry twarzy, szyi i dekoltu. To unikalny wypełniacz hybrydowy, dający natychmiastowy efekt. Dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA, który odpowiada za nawilżenie i złuszczenie, posiada właściwości przeciwstarzeniowe oraz pełni rolę regulatora PH oraz użycia kwasu hialuronowego HA otrzymujemy efekt wypełnienia, który widoczny jest od razu po zabiegu a młodzieńczy wygląd powraca w sposób naturalny i trwały. To skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi.

Zastosowania JUVELOOK: Produkt ulega stopniowej biodegradacji i przywraca objętość skórze. Wytworzone w tym czasie nowe włókna kolagenowe, podtrzymują efekt w miarę upływu czasu.

Efekty zabiegu Juvelook: Pozytywne efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Trwałość zabiegu utrzymuje się przez co najmniej 24 miesiące po dwóch/trzech zabiegach wykonanych w odstępie 6-8 tygodni.

Rekomendowana ilość zabiegów to 2. Po dwóch latach można wykonać 1 zabieg przypominający. Wypełnienie utrzymuje się do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu przez kwas polimlekowy. Zabieg nadaje się szczególnie dla osób z dużą ilością drobnych zmarszczek, dla skóry która utraciła blask, słabo napiętej z początkowymi oznakami starzenia się. Bez grudek i masowania. Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania wyeliminowano ryzyko powstawania grudek podskórnych tworzących się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA.

real-time
Czas trwania zabiegu

od 15 do 40 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

Zależna od indywidualnych predyspozycji

date
Odstęp pomiędzy zabiegami

co 2 tygodnie

Cena zabiegu

od 200 zł do 1100 zł

Wymagane znieczulenie

Nie

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz