Skip links
Nasza zabiegi

Leczenie powikłań

Wykonując zabiegi medycyny estetycznej należy pamiętać, że jak w każdym zabiegu medycznym także tutaj występuje ryzyko komplikacji i powikłań. Sprawdzonym sposobem minimalizacji takich sytuacji jest wybór odpowiednego miejsca, gdzie poddamy się zabiegowi. Klinika Dermapure to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej, który gwarantuje wysoki standard i bezpieczeństwo zabiegowe.

Co jednak jeśli zabieg wykonaliśmy w innym miejscu i doświadczamy niepokojących objawów?

W klinice Dermapure od lat pomagamy pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju powikłaniami pozabiegowymi. Nasz specjalista dr n. med. Mariusz Borkowski, lekarz posiada szerokie kompetencje w zakresie leczenia powikłań potwierdzone uczestnictwem w licznych miedzynarodowych szkoleniach i wieloletnią praktyką zawodową.

 

Komplikacje i powikłania nie zawsze są wynikiem błędu osoby wykonującej zabieg. Każdy organizm jest inny, oddziaływują na nas również różne czynniki środowiskowe, styl życia. Nie zawsze niepokojące symptomy występują w krótkim horyzoncie czasowym po zabiegu. Niekiedy mija nawet kilkanaście miesięcy od ich wykonania.

Zawsze w takich sytuacjach istotna jest szybka diagnoza problemu i rozpoczęcie procesu leczenia. Bardzo istotny jest tutaj również dobry kontakt z Pacjentem. Doskonale to rozumiemy dlatego w klinice Dermapure posiadamy specjalny numer telefonu i chat w social mediach na który odpowiadamy nawet w weekendy. Szybka responsywność jest dla nas bardzo ważna kwestią, ponieważ rozumiemy, że sytuacje tego typu nie są dla Pacjenta codziennością i szybkie udzielenie informacji może znacząco zmniejszyć towarzyszący Pacjentowi stres.

real-time
Czas trwania konsultacji

od 15 do 30 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

od 1 - zależy od przypadku

Cena zabiegu

już od 250 zł

Wymagane znieczulenie

Opcjonalnie

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz