Skip links
Kilka słów

O naszej klinice

Klinika Dermapure istnieje od 2016 roku. Posiadamy status Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej. Nasz zespół składa się z 9 wysokiej klasy specjalistów: lekarza, pielęgniarek i kosmetologów z wieloletnim stażem pracy i tysiącami wykonanych zabiegów. Specjalizujemy się w zabiegach z użyciem kwasu hialuronowego. W naszej pracy kładziemy ogromny nacisk na subtelny, nieprzerysowany, acz wyraźny efekt. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa zabiegowego. Pracujemy jedynie na certyfikowanych produktach medycznych.

 

Dermapure to coś więcej niż tylko medycyna estetyczna.

Dermapure to klinika, która powstała z myślą o osobach pragnących podkreślić swoją urodę, korzystając z osiągnięć medycyny estetycznej. Osobach, które mają świadomość współczesnych możliwości w zakresie modelowania sylwetki, odmładzania, regeneracji oraz poprawy kondycji skóry w sposób inny niż z wykorzystaniem skalpela.

Zabiegi dostosowane do potrzeb i oczekiwań

Nasza klinka medycyny estetycznej jest miejscem, w którym każdy pacjent traktowany jest indywidualnie. Podczas konsultacji dokładnie wsłuchujemy się w oczekiwania – tak, by wybrać zabieg dostosowany do potrzeb. Czasami zdarza się, że pacjent przychodzi z myślą o konkretnym zabiegu, jednak specjalista przedstawia propozycję innej kuracji – znacznie lepiej dostosowanej zarówno do oczekiwań, jak i potrzeb.

Dobro pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu

Satysfakcja pacjentów to nasz priorytet. Dlatego wszystkie zabiegi wykonujemy z niezwykłą precyzją, wykorzystując przy tym najwyższej jakości aparaturę oraz preparaty.

Postaw na profesjonalizm i doświadczenie

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wymagają wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego nasza Klinika to miejsce, w którym profesjonalizm przekłada się na bezpieczeństwo i satysfakcjonujące rezultaty. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, dla których praca jest także pasją.

Chcesz poprawić niedoskonałości swojej urody? Zapoznaj się z ofertą naszego Centrum Medycyny Estetycznej w mieście Warszawa. Umów się na wizytę już teraz!

Pracujemy wyłącznie na preparatach najwyższej jakości a nie ich tańszych odpowiednikach. 

Dermapure w liczbach

7 lat +
Doświadczenia w branży
25 000+
Wykonanych zabiegów
11 000+
Obsłużonych pacjentów

Opinie o Dermapure

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz