Skip links
Nasze zabiegi

Lipoliza iniekcyjna podbródka Neobella

Wybierz zabieg idealny dla siebie.

Zaawansowana lipoliza iniekcyjna oparta na kwasie deoksycholowym. Neobella to innowacyjny produkt lipolityczny dedykowany do zabiegów na twarzy i ciele.

Składnikiem aktywnym NEOBELLA® jest syntetyczny kwas deoksycholowy, zatwierdzony przez amerykańskie FDA(odpowiednik amerykańskiej KYBELLI)

Kwas dezoksycholowy jest naturalnie występującą enzymem w organizmie, która pomaga w rozpadzie i metabolizacji kwasów tłuszczowych. Po wstrzyknięciu w tkankę podskórną niszczy komórki tłuszczowe, powodując zauważalne zmniejszenie objętości i obwodów tkanek. Uszkodzone komórki adipocytów nie mogą już wiązać i gromadzić tłuszczu, więc tendencja do odkładania tkanki tłuszczowej w miejscu zabiegowym wielokrotnie się zmniejsza.

Dzięki dużemu bezpieczeństwu i efektywności terapii, Neobella zasłynęła głównie z niechirurgicznej lipolizy podbródka i możliwości konturowania linii żuchwy. Formuła Neobella pozwala na natychmiastowe zmniejszenie nawisów tłuszczowych, chomiczków i nadmiernej tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy.

Produkt zapewnia szybkie odzyskanie ostrego konturu żuchwy i zniwelowanie opadniętej grawitacyjnie tkanki tłuszczowej, powodując młodszy i smuklejszy wygląd dolnej części twarzy.

Wskazania:

  • Podwójny podbródek
  • Zwiotczenie i przesunięcie grawitacyjne tkanki tłuszczowej w okolicy żuchwy
  • Chomiczki
  • Podkreslenie i lub uzyskanie kontutru linii żuchwy
  • Wyszczuplenie twarzy
real-time
Czas trwania zabiegu

30 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

od 1 do 3

date
Odstęp pomiędzy zabiegami

co 3-4 tygodnie

Cena zabiegu

750 zł

Wymagane znieczulenie

Opcjonalnie

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz