Skip links
Nasze zabiegi

Zamykanie naczynek Alma Harmony Rejuve

Wybierz zabieg idealny dla siebie.

Jeden z najnowoczesniejszych laserów do zamykania naczynek na rynku! Alma Harmony Rejuve™to laserowa platforma zabiegowa do kompleksowego rozwiązywania problemów skóry naczyniowej oraz redukcji przebarwień różnego pochodzenia. Skuteczność działania zapewnia głowica– Dye-VL

Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja, dekolt czy dłonie. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry.Podczas terapii osiągamy dodatkowo efekt fotoodmłodzenia skóry.Laser wywołuje zmianę struktury skóry właściwej, tworząc unikalne warunki do pełnej i trwałej regeneracji kolagenu i elastyny.

Nowy Dye-VL wykorzystuje serię trzech filtrów, koncentrując światło w jednym zakresie. Ta niespotykana dotąd technologia pozwala na efektywną poprawę zmian naczyniowych i przebarwień. Dzięki emisji światła z przedziału od 500 do 600 nm, skóra jest minimalnie narażona na ekspozycję innych długości światła, a tym samym zabieg staje się bezpieczniejszy, z mniejszym ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg bardzo precyzyjny, podczas którego inteligentna wiązka światła działa wewnątrz naczyń krwionośnych, nie uszkadzając struktury naskórka.

Światło lasera przenika do naczynia, a energia wiązki jest pochłaniana przez hemoglobinę – barwnik czerwonych ciałek krwi (erytrocytów). Dochodzi do wzrostu temperatury, a podgrzane erytrocyty ulegają koagulacji. To naturalna, nieodwracalna reakcja białek na podniesienie temperatury. W wyniku tego procesu naczynie krwionośne zostaje zamknięte, a następnie w ciągu ok. 3 tyg. ulega resorpcji (wchłonięciu) i przestaje być widoczne.

real-time
Czas trwania zabiegu

od 15 do 40 minut

time-period
Zalecana liczba zabiegów

Zależna od indywidualnych predyspozycji

date
Odstęp pomiędzy zabiegami

co 2 tygodnie

Cena zabiegu

od 200 zł do 1100 zł

Wymagane znieczulenie

Nie

Chcesz nas odwiedzić?

Śmiało, nie czekaj! Możesz zadzwonić lub skorzystać z formularza konaktowego.

Zadzwoń teraz